Ваше місто доставки Ашберн ?
Ми працюємо з 08:00 до 21:00 без вихідних. Нічна доставка тимчасово недоступна.
Для доставки в нічний період замовлення потрібно зробити до 20:00.
Київ
  • UAH / Гривня
  • USD / Долар
  • EUR / Євро

Троянда поштучно

Відповідних результатів не знайдено.

Всі троянди поштучно


Троянда — це настільки досконала квітка, що може замінити собою цілий букет. У країнах стародавньої Азії троянди вважалися священним даром. За перською легендою, ці квіти спочатку були тільки білого забарвлення, поки соловей, одурманений прекрасним ароматом, не натрапив в пориві на їх шипи. Кров із серця птиці забарвила білі пелюстки, і з'явилася троянда червоного кольору. Ці квіти красиві не тільки в букетах, але і поштучно. В інтернет-магазині Dicentra ви зможете купити троянди в будь-якій кількості. Ціна троянди поштучно в Києві залежить від сорту, довжини ніжки квітки.


Одну троянду традиційно дарують на першому побаченні, щоб продемонструвати свою прихильність і симпатію до дівчини. Також презент у вигляді однієї квітки буде доречно підносити на різних заходах як жест ввічливості. Якщо вміти правильно доглядати за зрізаним квіткою, то вона порадує Вас набагато довше. Щоб подовжити життя троянди, перш за все, необхідно видалити зайве листя, яке будуе контактувати з водою — так рідина у вазі довше залишиться чистою і свіжою. Флористи також рекомендують у воду додавати невелику кількість цукру, щоб забезпечити квітку поживними речовинами.


Роза поштучно — відмінний варіант для корпоративів або інших подібних заходів. Ви завжди можете подарувати квіти коханій або зробити приємно вашим однокласницям, вчителям, колегам. В інтернет-магазині Dicentra представлений ряд троянд поштучно, які можна купити у будь-якій необхідній для вас кількості, а ціна приємно здивує. Наш магазин доставить гарні букети в Києві і Львові.

Розгорнути