Ваше місто доставки Київ ?
Для доставки в нічний період замовлення потрібно зробити до 20:00.
Київ
  • UAH / Гривня
  • USD / Долар
  • EUR / Євро

Хризантеми

Показати ще 24 товара

Букет з хризантем — символ світлого почуття


Згідно з китайською легендою, ця квітка з'явилася під час правління одного імператора. У своєму житті він був відважним воїном, але боявся тільки одного: наближення старості. У його мріях, правління тривало вічно і молодість не закінчувалася. Тому він скликав лікарів з усіх міст і сказав, що щедро винагородить будь-якого за вирішення цієї проблеми. Один з них сказав, що послуга здійсненна: він приготує еліксир молодості. Але його робота буде залежати від того, чи зможуть слуги дістати рослини з далеких островів. І не просто слуги, а чиста серцем і душею людина. Знайшовся такий чоловік, який знайшов відсутній елемент, але так і не повернувся до свого правителя. Разом з чудової знахідкою він заснував свою державу, символом якої стали ці квіти в коробці. Красива легенда говорить про їх цінність, але нам пощастило: ми живемо в 21 столітті і можемо знайти хризантеми, ціна на які не є дуже високою, в квіткових крамницях. Тому варто вибирати саме їх. Вони подарують гарний настрій і особливе значення!


Кращі умови, щоб купити хрізантеми


Аби продемонструвати свою турботу і любов до близької людини, не потрібно знімати зірки з неба і купувати ділянку на Місяці. Досить зробити одну просту річ: замовити шикарний букет хризантем, купити які можна в магазині Dicentra. Ваша улюблена жінка відразу ж перестане сумувати, якщо вона була у цьому стані, — і отримає заряд приємних емоцій. Саме ці бутони, незалежно від кольору, підходять до торжества будь-якого масштабу. Вибрати відповідний букет допоможуть флористи, адже наш інтернет-магазин пропонує багатий асортимент, так що букет буде особливим, кому б він не дістався. А якщо ви захочете чогось особливого, разом з нашими консультантами можна скласти індивідуальний шедевр. І отримати його до певного часу: коли буде зручно! І це не основна перевага, оскільки є й інші, на які варто звернути увагу:


  • Можливість зробити вибір не тільки на сайті, але і через популярні соціальні мережі;
  • Цілодобова доставка квітів;
  • Свіжі букети з хризантем, які поставляються великими виробниками;
  • Індивідуальні букети квітів в коробці, зроблені з урахуванням характеру і настрою того, для кого призначається сюрприз;
  • Різні версії сайту, доступні російською та українською мовами;

Доступна ціна і можливість ознайомитися з відгуками реальних людей, які вибрали наші послуги допоможуть вам без зайвих ризиків замовити шикарний букет квітів.


Dicentra — швидка доставка хризантем по Кієву


Ми можемо доставити хризантеми або квіти альстромерія за вказаною адресою або Ви можете забрати обрану композицію прямо у нас. Якщо зупиняєтеся на першому варіанті, тоді ціна за те, що букетик виявиться у Вас протягом двох годин, складає всього 70 гривень. Якщо ж Ви хочете купити хризантему на суму від 600 гривень, тоді адресату вона дістанеться абсолютно безкоштовно! І здійснити оплату доставки квітів легко за допомогою банківських карт, які діють по всьому світу: Visa або MasterCard. У нас трапляється замовлення найкрасивіших і свіжих хризантем, вартість яких не викликає нарікань. Тому, якщо у Вас намічається грандіозне торжество або Ви мрієте піднести важливій людині щось особливе: заходьте до нас і обирайте букет хризантем на замовлення!

Розгорнути