Ваше місто доставки Ашберн ?
Для доставки в нічний період замовлення потрібно зробити до 20:00.
Київ
  • UAH / Гривня
  • USD / Долар
  • EUR / Євро

Листівки до квітів

Показати ще 24 товара

Вітання на листівці — приємне доповнення до квіткового подарунку


Отримати в подарунок красиві квіти — це дуже приємно! Але ще приємніше прочитати добрі побажання й теплі привітання. Не секрет, що іноді навіть одне важлива слово здатне змінити на краще не просто настрій, а цілий світ!


Листівки з квітами


У квітковому ательє Dicentra ви можете замовити чарівні листівки з квітами, які стануть витонченим доповненням до красивого букету. Особливо, якщо у вас немає можливості вручити букет особисто. У листівці, переданої з квітами, ви зможете підтвердити, наскільки дорога вам людина, наскільки сильні ваші почуття, наскільки вам важливо висловити подяку, сказати про свою повагу або попросити вибачення.


Такий зворушливий знак уваги, як квіти і стильні листівки, цінується особливо, тому не варто нехтувати можливістю зробити приємне вашому адресату.


При оформленні замовлення в порожнє поле поруч із зображенням листівки можна написати слова привітання, приємні побажання для одержувача букета. Розмір тексту — не більше 400 символів. Він буде надрукований на внутрішній стороні листівки.


Розкішні букети квітів і милі листівки — до ваших послуг!


Красиві листівки з квітами


Красиві листівки з ніжними кольорами можна замовити при купівлі корпоративних квіткових подарунків до урочистого дня. Це може бути 8 Березня, день народження фірми, професійне свято (День бухгалтера, День банківського працівника і т.д.).


Якщо вам потрібно придбати кілька елегантних презентів, оформлених в одному стилі, звертайтеся в «Діцентра»! Салон пропонує дуже зручне рішення: в одному місці відразу можна сформувати однаковий подарунковий набір для групи співробітників або вибрати різні (але в одній ціновій категорії) для кількох людей.


На сайті флористичного бутіка Dicentra можна вибрати не тільки квіти та купити листівку, а також придбати елегантні солодощі (торти, десерти, коробки цукерок). А це вже повноцінний подарунковий набір, який буде приємно отримати в святковий день працівникам фірми.


Цю ж ідею можна використовувати і для привітання вчителів або вихователів, працівників філій дочірніх компанії і т.д. При необхідності кур'єри доставлять подарункові набори по всіх адресах у вказаний вами час.


Що ж, ця проста сучасна послуга дозволяє передати привітання своєчасно. І це зручно, вигідно і, звичайно, дуже красиво!

Розгорнути