Ваше місто доставки Ашберн ?
Для доставки в нічний період замовлення потрібно зробити до 20:00.
Київ
  • UAH / Гривня
  • USD / Долар
  • EUR / Євро

Dicentra.ua

DICENTRA — КВІТИ ВЕЛИКОГО МІСТА

Ми обожнюємо квіти та обожнюємо ними ділитися. Тож задля цього особисто обираємо та веземо в Україну кращі бутони з усіх куточків планети. Ми знаємо тренди світової квіткової моди, так само як тонкощі зберігання, транспортування та дбайливого догляду квітки. Адже займаємося цим вже понад 10 років.

About
 

Ми обожнюємо квіти, та ще більше — людей. А ще — нові технології. Тому з першої секунди вашого звернення та аж до самої доставки  — ми з вами. У кожній ситуації. В будь-якому форматі.

About
Ми обожнюємо квіти та плекаємо їх особливу роль в житті міста.

Запрошуємо й вас побачити це — у найбільшому квітковому бутіку столиці, у десятках тонн щоденних оновлений, у нашому кожному новому рішенні. Ми втілюємо у сучасних букетах почуття сучасних людей. Ваші почуття.

Benefits
ДІМ ВАШИХ КВІТІВЗапрошуємо до найбільшого та найсучаснішого квіткового бутіка столиці. Для вас десятки тисяч бутонів з усіх куточків світу. Тут ми обожнюємо кожен з трьохсот квадратних метрів, тож ви теж це відчуєте.
Benefits
БУТІК ВРАЖЕНЬНаш величезний шоурум подарує радість вам та зачарує ваш інстаграм. П'ять тисяч різновидів рослин у дизайнерських інтер'єрах. Запрошуємо вас до знайомства з квітами, для зустрічей на каву та стильних фотосесій.
Benefits
ПРИЄМНА ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬВибір кращого букета — відповідальний момент. Та разом ми зробимо це швидко, легко та радісно, ​​де б ви не знаходилися та чим би не займалися цієї миті. Телефон, месенджери, сайт або соцмережі — ми з вами всюди, з першої секунди та до самої доставки.
Benefits
ЛЮДИ ВАЖЛИВІШІ, НІЖ КВІТИМи обожнюємо квіти, та ще більше — людей. Тож наша справа  — втілити саме ваші почуття в унікальній композиції. До того ж ми цінуємо ваш час та увагу, тож зробимо все так, як треба та трішечки краще.
Benefits
ЛЮБОВ ШВИДША ЗА ТРАФІКПоки місто бадьорить вас тисячами справ, дозвольте нам висловити ваші почуття найпрекраснішим чином. Від вас — лише побажання, далі все зробимо самі. Створимо кращу композицію та доставимо в будь-яке місце столиці, вдень та вночі. З моменту вашого звернення промайне до двох годин.
Benefits
ТОННИ НІЖНОСТІ З УСІХ КУТОЧКІВ СВІТУМи прагнемо дарувати цьому великому місту унікальні відчуття, відтінки та пахощі з різних куточків планети. Тож особисто відвідуємо плантації Голландії, Еквадору, Колумбії, Кенії, Туреччини. Знайомимося з садівниками та обираємо їх кращі квіти для вас.
ДОГЛЯДАЄМО ВАШУ КВІТКУ ЩЕ НА ПЛАНТАЦІЇЩоб зберегти для вас всю красу свіжозрізаних квітів, ми особисто веземо їх в Україну. Оберігаємо вашу квітку з моменту зрізання на плантації аж до кур'єрської доставки букета вам у руки: це любов без посередників.
ЦІННІСТЬ ВИЩА ЗА ЦІНУКожен день ми веземо до Києва понад десять тонн рослин з усіх куточків планети. Це 30 000 свіжісіньких бутонів. Така якість та кількість роботи дозволяє не завищувати ціну й пропонувати кращі квіти світу за помірною вартістю
КВІТИ СУЧАСНОГО МІСТАКвіткові тренди змінюються швидше, ніж подіумні. Тож сьогодні букет  — не натюрморт з картини, а стильний аксесуар в інстаграм. Ми знаємо, як виглядають почуття сучасного міста та втілюємо їх у квітах. До того ж знаємо його ритм та звички, тож говоримо з вами однією мовою.